• Ново
  Полица Лена
  Полица Лена
  Полица Лена
  Полица Лена

  Полица Лена

  Напиши рецензија (0)
  2.590 ден.
  4.290 ден.
  Заштеди 1.700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Декоративна полица / библиотека, која додава елеганција и практичност во секој простор.

  Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Димензии:

  Ширина: 88,2 см

  Висина: 88,2 см

  Длабочина: 20 см

  Растојание помеѓу полици: 27 см

  Висина на ногарки: 12 см


  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Декоративна полица / библиотека, која додава елеганција и практичност во секој простор.

  Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Димензии:

  Ширина: 88,2 см

  Висина: 88,2 см

  Длабочина: 20 см

  Растојание помеѓу полици: 27 см

  Висина на ногарки: 12 см


  Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

  15-08-01
  16 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Полица Лена

  16 други производи во иста категорија:

  Полица Лена

  2.590 ден.
  4.290 ден.
  Заштеди 1.700 ден.
  со ДДВ