Полица Лима - атлантик
   Полица Лима - атлантик
   Полица Лима - атлантик
   Полица Лима - атлантик
   Полица Лима - атлантик

   Полица Лима - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   4.690 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 182cm

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 22cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN4307
   97 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Лима - атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Лима - атлантик

   4.690 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ