Кујнска полица Клои - бела
   Кујнска полица Клои - бела
   Кујнска полица Клои - бела
   Кујнска полица Клои - бела
   Кујнска полица Клои - бела

   Кујнска полица Клои - бела

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензија: 43.5x20x40cm

   Изработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензија: 43.5x20x40cm

   Изработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   13-06-01

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Кујнска полица Клои - бела

   16 други производи во иста категорија:

   Кујнска полица Клои - бела

   899 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ