IKEA GERSBY Библиотека - бела
   IKEA GERSBY Библиотека - бела
   IKEA GERSBY Библиотека - бела

   IKEA GERSBY Библиотека - бела

   Напиши рецензија (0)
   4.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

    > Материјал:  иверица

    > Боја:  бела 

   Димензии на производот:

    > Ширина: 60 cm

    > Длабочина:  24 cm

    > Висина: 180 cm 

     > Макс. оптоварување / полица: 13  кг

   Димензии на пакувањето: 

    > Должина: 183 cm

    > Ширина: 27 cm

    > Висина: 7 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 19.20 kg

   70261131
   49 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA GERSBY Библиотека - бела

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA GERSBY Библиотека - бела

   4.590 ден.
   со ДДВ