Закачалка со чевларник Industrial
   Закачалка со чевларник Industrial
   Закачалка со чевларник Industrial
   Закачалка со чевларник Industrial
   Закачалка со чевларник Industrial
   Закачалка со чевларник Industrial
   Закачалка со чевларник Industrial

   Закачалка со чевларник Industrial

   Напиши рецензија (0)
   4.490 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Закачалка со чевларник, изработена од метални профили (20х30) кои се електростатски бојадисани и квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 172cm

   Ширина: 86cm

   Длабочина: 30cm

   Полица за складирање : ширина 86cm | длабочина 30cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   203DRG1701
   83 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Закачалка со чевларник Industrial

   13 други производи во иста категорија:

   Закачалка со чевларник Industrial

   4.490 ден.
   5.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ