Чевларник дупли + закачалка сонома
   Чевларник дупли + закачалка сонома
   Чевларник дупли + закачалка сонома
   Чевларник дупли + закачалка сонома

   Чевларник дупли + закачалка сонома

   Напиши рецензија (0)
   4.980 ден.
   6.480 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата + закачалка за ѕид. 

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Информации за чевларник:

   Капацитет: 12 пара обувки

   Висина: 85cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Боја: Даб сонома

   Информации за закачалка:

   Висина: 120cm

   Ширина: 62cm

   Капацитет: 9 предмети

   Боја: Даб сонома

   Три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата + закачалка за ѕид. 

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Информации за чевларник:

   Капацитет: 12 пара обувки

   Висина: 85cm

   Ширина: 65cm

   Длабина: 25cm

   Боја: Даб сонома

   Информации за закачалка:

   Висина: 120cm

   Ширина: 62cm

   Капацитет: 9 предмети

   Боја: Даб сонома

   Три позиции на закачување. Доаѓа склопена и со претходно перфорирани отвори, типли и шрафови за лесна монтажа.

   C02D-2PZ
   976 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник дупли + закачалка сонома

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник дупли + закачалка сонома

   4.980 ден.
   6.480 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ