• Ново
  Чевларник Astra - Walnut, White
  Чевларник Astra - Walnut, White
  Чевларник Astra - Walnut, White
  Чевларник Astra - Walnut, White
  Чевларник Astra - Walnut, White
  Чевларник Astra - Walnut, White

  Чевларник Astra - Walnut, White

  Напиши рецензија (0)
  6.490 ден.
  7.990 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Чевларник изработен од квалитетна иверица со девбелина од 18 mm

  Ширина: 72 cm  Висина: 100 cm  Длабочина: 32,5 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  Чевларник изработен од квалитетна иверица со девбелина од 18 mm

  Ширина: 72 cm  Висина: 100 cm  Длабочина: 32,5 cm

  Време на испорака: 15 дена

  566BMS2105
  100 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник Astra - Walnut, White

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник Astra - Walnut, White

  6.490 ден.
  7.990 ден.
  Заштеди 1.500 ден.
  со ДДВ