• Ново
  Чевларник дупли со 4 врати - сонома
  Чевларник дупли со 4 врати - сонома
  Чевларник дупли со 4 врати - сонома
  Чевларник дупли со 4 врати - сонома

  Чевларник дупли со 4 врати - сонома

  Напиши рецензија (0)
  4.990 ден.
  6.190 ден.
  Заштеди 1.200 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Чевларник со 4 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 24 пара обувки

  Висина: 157cm

  Ширина: 65cm

  Длабочина: 25cm

  Боја: Даб сонома

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Чевларник со 4 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 24 пара обувки

  Висина: 157cm

  Ширина: 65cm

  Длабочина: 25cm

  Боја: Даб сонома

  C04D-2P
  983 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник дупли со 4 врати - сонома

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник дупли со 4 врати - сонома

  4.990 ден.
  6.190 ден.
  Заштеди 1.200 ден.
  со ДДВ