Чевларник Astra - Walnut
   Чевларник Astra - Walnut
   Чевларник Astra - Walnut
   Чевларник Astra - Walnut
   Чевларник Astra - Walnut
   Чевларник Astra - Walnut

   Чевларник Astra - Walnut

   Напиши рецензија (0)
   6.490 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Чевларник изработен од квалитетна иверица со девбелина од 18 mm

   Ширина: 72 cm  Висина: 100 cm  Длабочина: 32,5 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Чевларник изработен од квалитетна иверица со девбелина од 18 mm

   Ширина: 72 cm  Висина: 100 cm  Длабочина: 32,5 cm

   Време на испорака: 15 дена

   566BMS2104
   49 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник Astra - Walnut

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник Astra - Walnut

   6.490 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 1.500 ден.
   со ДДВ