• Ново
  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати
  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати
  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати
  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати

  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати

  Напиши рецензија (0)
  2.990 ден.
  3.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Тенок чевларник со 2 врати и длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина, кој одлично ќе се прилагоди и во најтесниот простор. Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висина: 73cm

  Ширина: 68cm

  Капацитет: 6 пара обувки

  Бела боја

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Тенок чевларник со 2 врати и длабочина од 16cm, со рачки и затворена позадина, кој одлично ќе се прилагоди и во најтесниот простор. Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Висина: 73cm

  Ширина: 68cm

  Капацитет: 6 пара обувки

  Бела боја

  slim R16 C02-1P
  998 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник СЛИМ ПРО со 2 врати

  2.990 ден.
  3.990 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ