• Ново
  Чевларник ФИРЕНЦА
  Чевларник ФИРЕНЦА
  Чевларник ФИРЕНЦА

  Чевларник ФИРЕНЦА

  Напиши рецензија (0)
  11.970 ден.
  15.370 ден.
  Заштеди 3.400 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Комбинација од три тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена поадина.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 27 пара обувки

  Висини: 73cm, 108cm и 143cm (должина на двата 136cm)

  Должина: 204cm (68cm еден дел)

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Еден ред во врата

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Комбинација од три тенки чевларници со длабочина од 16cm, со рачки и затворена поадина.

  Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

  Капацитет: 27 пара обувки

  Висини: 73cm, 108cm и 143cm (должина на двата 136cm)

  Должина: 204cm (68cm еден дел)

  Длабочина: 16cm

  Бела боја

  Еден ред во врата

  slim R16 C234-1P
  1000 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Чевларник ФИРЕНЦА

  16 други производи во иста категорија:

  Чевларник ФИРЕНЦА

  11.970 ден.
  15.370 ден.
  Заштеди 3.400 ден.
  со ДДВ