Чевларник со закачалка за претсобје
   Чевларник со закачалка за претсобје
   Чевларник со закачалка за претсобје
   Чевларник со закачалка за претсобје
   Чевларник со закачалка за претсобје

   Чевларник со закачалка за претсобје

   Напиши рецензија (0)
   4.999 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Материјал: метална конструкција и квалитетна иверица со дбелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm  Висина: 180 cm  Длабочина: 35 cm

   Закачалки за облека

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Материјал: метална конструкција и квалитетна иверица со дбелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm  Висина: 180 cm  Длабочина: 35 cm

   Закачалки за облека

   Полици

   Време на испорака: 15 дена

   570VLT1302
   46 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник со закачалка за претсобје

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник со закачалка за претсобје

   4.999 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 1.991 ден.
   со ДДВ