Закачалка со чевларник Alice
   Закачалка со чевларник Alice
   Закачалка со чевларник Alice
   Закачалка со чевларник Alice
   Закачалка со чевларник Alice
   Закачалка со чевларник Alice

   Закачалка со чевларник Alice

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   8.590 ден.
   Заштеди 1.591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm

   Висина: 170 cm

   Длабочина: 35 cm

   Време на испорака: 15 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Изработено од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

   Ширина: 90 cm

   Висина: 170 cm

   Длабочина: 35 cm

   Време на испорака: 15 дена

   393MRD1406
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Закачалка со чевларник Alice

   16 други производи во иста категорија:

   Закачалка со чевларник Alice

   6.999 ден.
   8.590 ден.
   Заштеди 1.591 ден.
   со ДДВ