Чевларник дупли со 4 врати
   Чевларник дупли со 4 врати
   Чевларник дупли со 4 врати
   Чевларник дупли со 4 врати
   Чевларник дупли со 4 врати

   Чевларник дупли со 4 врати

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Чевларник со 4 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Капацитет: 24 пара обувки

   Висина: 157cm

   Ширина: 65cm

   Длабочина: 25cm

   Бела боја

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Чевларник со 4 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

   Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

   Капацитет: 24 пара обувки

   Висина: 157cm

   Ширина: 65cm

   Длабочина: 25cm

   Бела боја

   C04-2P
   927 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Чевларник дупли со 4 врати

   16 други производи во иста категорија:

   Чевларник дупли со 4 врати

   4.990 ден.
   6.190 ден.
   Заштеди 1.200 ден.
   со ДДВ