Огледало со полици за бања Лара
   Огледало со полици за бања Лара
   Огледало со полици за бања Лара
   Огледало со полици за бања Лара
   Огледало со полици за бања Лара
   Огледало со полици за бања Лара

   Огледало со полици за бања Лара

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   2.799 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензија:

   Ширина 60 cm.

   Висина 45 cm.

   Длабочина 2,2 cm.

   Димензии на огледалото:

   Ширина 45 cm.

   Висина 35 cm.

   Димензии на полицата:

   Ширина 60 cm.

   Длабочина е 10 cm.

   Димензии на малите полици:

   Ширина 10 cm.

   Дабочина 10 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензија:

   Ширина 60 cm.

   Висина 45 cm.

   Длабочина 2,2 cm.

   Димензии на огледалото:

   Ширина 45 cm.

   Висина 35 cm.

   Димензии на полицата:

   Ширина 60 cm.

   Длабочина е 10 cm.

   Димензии на малите полици:

   Ширина 10 cm.

   Дабочина 10 cm.

   Полиците се изработени од 18мм иверица од 1класа која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Производот се испорачува спремен за употреба, со шрафови за прицврстување на ѕид. Соодветно спакуван и заштитен за транспорт.

   GENOVA
   30 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Огледало со полици за бања Лара

   16 други производи во иста категорија:

   Огледало со полици за бања Лара

   1.999 ден.
   2.799 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ