Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана
   Полица Хавана

   Полица Хавана

   Напиши рецензија (0)
   6.390 ден.
   8.590 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција електростатски бојадисана.

   Димензии:

   Висина: 180cm

   Ширина: 100cm

   Длабочина: 34cm

   Висина на полици: 35cm

   Метален профил: 20x30mm (1mm дебелина)

   Може да се фиксира на ѕид.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   570VLT1113
   75 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Хавана

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Хавана

   6.390 ден.
   8.590 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ