Полица со метална конструкција Крафт - атлантик
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик

   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   1.699 ден.
   3.590 ден.
   Заштеди 1.891 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ширина: 66 cm

   Длабочина: 34 cm

   Висина: 85 cm

   Ширина на полицата: 66 cm

   Длабочина на полицата: 30 cm

   Растојание на полиците: 33 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Декоративна полица со метална конструкција.

   Полицата е изработена од 1-ва класа иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

   Металната конструкција е изработена од цврсти профили, со долгогодишна отпорност на корозирање или промена на бојата. 

   Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 

   Димензии:

   Ширина: 66 cm

   Длабочина: 34 cm

   Висина: 85 cm

   Ширина на полицата: 66 cm

   Длабочина на полицата: 30 cm

   Растојание на полиците: 33 cm

   MK15-05-02
   36 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Полица со метална конструкција Крафт - атлантик

   1.699 ден.
   3.590 ден.
   Заштеди 1.891 ден.
   со ДДВ