IKEA LACK полица
   IKEA LACK полица
   IKEA LACK полица

   IKEA LACK полица

   Напиши рецензија (0)
   2.090 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристика на производот

   Материјал: иверица

   Боја: бела

   Димензии на производот:

   Должина: 110 см

   Длабочина: 26 см

   Дебелина: 5 см

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 110 см

   Ширина: 27 см

   Висина: 5 см

   Бруто тежина: 4,50 кг

   90282180
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA LACK полица

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA LACK полица

   2.090 ден.
   со ДДВ