Полица ИНДУСТРИАЛ Миди
   Полица ИНДУСТРИАЛ Миди
   Полица ИНДУСТРИАЛ Миди
   Полица ИНДУСТРИАЛ Миди

   Полица ИНДУСТРИАЛ Миди

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Димензии: 150x64.3x20cm

   Растојание помеѓу полиците: 30cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 150x64.3x20cm

   Растојание помеѓу полиците: 30cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   15-44-02

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица ИНДУСТРИАЛ Миди

   16 други производи во иста категорија:

   Полица ИНДУСТРИАЛ Миди

   1.890 ден.
   3.290 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ