• Ново
  Полица за перална со метална конструкција
  Полица за перална со метална конструкција
  Полица за перална со метална конструкција
  Полица за перална со метална конструкција
  Полица за перална со метална конструкција
  Полица за перална со метална конструкција

  Полица за перална со метална конструкција

  Напиши рецензија (0)
  2.590 ден.
  3.999 ден.
  Заштеди 1.409 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензија

  Ширина: 66 см

  Длабочина: 34 см

  Висина: 160 см

  Растојание на полиците: 36,5 см

  Материјал: Иверица 1ва класа

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Метална конструкција. Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. 

  Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Лесна монтажа со помош на чекан и шрафцигер(крстач).

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензија

  Ширина: 66 см

  Длабочина: 34 см

  Висина: 160 см

  Растојание на полиците: 36,5 см

  Материјал: Иверица 1ва класа

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Метална конструкција. Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. 

  Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  Лесна монтажа со помош на чекан и шрафцигер(крстач).

  13-03-01
  20 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Полица за перална со метална конструкција

  16 други производи во иста категорија:

  Полица за перална со метална конструкција

  2.590 ден.
  3.999 ден.
  Заштеди 1.409 ден.
  со ДДВ