Плакар за во бања Sven
   Плакар за во бања Sven
   Плакар за во бања Sven
   Плакар за во бања Sven
   Плакар за во бања Sven

   Плакар за во бања Sven

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица.

   Спецификации:

   Висина: 140cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 31,8cm

   Висина на ногарки: 15cm

   4 полици и дополнителен простор за складирање

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342739771
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Плакар за во бања Sven

   16 други производи во иста категорија:

   Плакар за во бања Sven

   5.990 ден.
   7.990 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ