IKEA LACK Ѕидна полица
   IKEA LACK Ѕидна полица
   IKEA LACK Ѕидна полица

   IKEA LACK Ѕидна полица

   Напиши рецензија (0)
   699 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот

   Материјал: иверица, лесонит, ивица од пластика, акрилна боја

   Боја: бела

   Димензии на производот

   Должина: 30 см

   Длабочина: 26 см

   Висина: 5 см

   Макс. тежина: 3 кг

   Димензии на пакетот:

   Должина: 30 см

   Ширина: 20 см

   Висина: 5 см

   Бруто тежина: 0,86 кг 

   50282177
   46 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA LACK Ѕидна полица

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA LACK Ѕидна полица

   699 ден.
   со ДДВ