Полица Тиос атлантик
   Полица Тиос атлантик
   Полица Тиос атлантик
   Полица Тиос атлантик
   Полица Тиос атлантик

   Полица Тиос атлантик

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.600 ден.
   Заштеди 1.110 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработено од квалитетна 18mm иверица и метална конструкција.

   Димензии:

   Висина: 150cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 22cm

   Висина на полици: 28cm

   Може да се фиксира на ѕид.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN3606
   57 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Тиос атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Тиос атлантик

   2.490 ден.
   3.600 ден.
   Заштеди 1.110 ден.
   со ДДВ