Аголна полица Викторија
   Аголна полица Викторија
   Аголна полица Викторија

   Аголна полица Викторија

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   4.590 ден.
   Заштеди 1.591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 33.5x33.5x159.5cm

   Растојание помеѓу полиците: 30cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 33.5x33.5x159.5cm

   Растојание помеѓу полиците: 30cm

   Материјал: Иверица 1ва класа

   Метална конструкција

   ПВЦ кант трака 0.8mm

   Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

   15-15-02
   46 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Аголна полица Викторија

   16 други производи во иста категорија:

   Аголна полица Викторија

   2.999 ден.
   4.590 ден.
   Заштеди 1.591 ден.
   со ДДВ