IKEA MOSSLANDA Полица 55см
   IKEA MOSSLANDA Полица 55см
   IKEA MOSSLANDA Полица 55см
   IKEA MOSSLANDA Полица 55см

   IKEA MOSSLANDA Полица 55см

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот:

   Материјал: медијапан

   Боја: црна

    

   Димензии на производот:

   Должина: 55 см

   Длабочина: 12 см

   Макс. тежина: 5,00 кг

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 56 см

   Ширина: 13 см

   Висина: 8 см

   Бруто тежина: 1,02 кг

   20291767
   47 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA MOSSLANDA Полица 55см

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA MOSSLANDA Полица 55см

   899 ден.
   со ДДВ