Полица Каракас
   Полица Каракас
   Полица Каракас
   Полица Каракас
   Полица Каракас

   Полица Каракас

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   5.390 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 156cm

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 20cm

   Висина на полици: 28cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN3601
   96 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Каракас

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Каракас

   3.990 ден.
   5.390 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ