IKEA KALLAX Полица со 4 прегради
   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради
   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради
   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради
   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради
   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради

   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: медијапан

   Боја: бела

   Макс. оптоварување / полица: 13 кг

   Димензии на производот

   Ширина: 77 см

   Длабочина: 39 см

   Висина: 77 см

   Димензии на пакување

   Број на пакување: 1

   Должина: 81 см

   Ширина: 41 см

   Висина: 19 см

   Бруто тежина: 19,00 кг

   20275814
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA KALLAX Полица со 4 прегради

   5.990 ден.
   со ДДВ