Полица со метална конструкција Луксор - атлантик
   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик
   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик
   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик
   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик

   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   4.690 ден.
   Заштеди 1.691 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 66x34x160cm

   Длабочина на полиците: 30cm

   Растојание помеѓу полиците: 33.5cm

   Боја: Светло кафеава

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

   Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии: 66x34x160cm

   Длабочина на полиците: 30cm

   Растојание помеѓу полиците: 33.5cm

   Боја: Светло кафеава

   Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

   Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

   Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

   15-01-02
   28 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик

   16 други производи во иста категорија:

   Полица со метална конструкција Луксор - атлантик

   2.999 ден.
   4.690 ден.
   Заштеди 1.691 ден.
   со ДДВ