Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал
   Полица со шкафче Индустриал

   Полица со шкафче Индустриал

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   6.690 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 180cm

   Ширина: 49cm

   Длабочина: 30cm

   Висина на полици: 32cm

   Висина на ногарки: 9cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   854KLN3612
   88 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица со шкафче Индустриал

   16 други производи во иста категорија:

   Полица со шкафче Индустриал

   4.990 ден.
   6.690 ден.
   Заштеди 1.700 ден.
   со ДДВ