• Распродажба!
  Полица ИНДУСТРИАЛ
  Полица ИНДУСТРИАЛ
  Полица ИНДУСТРИАЛ
  Полица ИНДУСТРИАЛ
  Полица ИНДУСТРИАЛ

  Полица ИНДУСТРИАЛ

  Напиши рецензија (0)
  2.290 ден.
  5.990 ден.
  Заштеди 3.700 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Димензии: 183x60.2x20cm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  Метална конструкција

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Димензии: 183x60.2x20cm

  Материјал: Иверица 1ва класа

  Метална конструкција

  ПВЦ кант трака 0.8mm

  Боја: Светло кафеава

  Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили.

  Горната плоча и полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

  Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.

  15-66-02
  30 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Полица ИНДУСТРИАЛ

  16 други производи во иста категорија:

  Полица ИНДУСТРИАЛ

  2.290 ден.
  5.990 ден.
  Заштеди 3.700 ден.
  со ДДВ