Полица Кали
   Полица Кали
   Полица Кали
   Полица Кали
   Полица Кали
   Полица Кали
   Полица Кали

   Полица Кали

   Напиши рецензија (0)
   4.290 ден.
   5.290 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица со метална конструкција, изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 180cm

   Ширина: 50cm

   Длабочина: 35cm

   Висина на полици: 32cm

   Може да се фиксира на ѕид.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875788617 | 854KLN3605
   94 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Кали

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Кали

   4.290 ден.
   5.290 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ