Полица Лима орев
   Полица Лима орев
   Полица Лима орев
   Полица Лима орев
   Полица Лима орев
   Полица Лима орев

   Полица Лима орев

   Напиши рецензија (0)
   7.490 ден.
   9.690 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Полица изработена од квалитетна 18mm иверица.

   Димензии:

   Висина: 180cm

   Ширина: 90cm

   Длабочина: 20cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   845HCT3643
   99 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Полица Лима орев

   16 други производи во иста категорија:

   Полица Лима орев

   7.490 ден.
   9.690 ден.
   Заштеди 2.200 ден.
   со ДДВ