IKEA FINNBY Библиотека - црна
   IKEA FINNBY Библиотека - црна
   IKEA FINNBY Библиотека - црна

   IKEA FINNBY Библиотека - црна

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал:  иверица

   Боја:  црна

   Димензии на производот:

   Ширина: 60 cm

   Длабочина:  24 cm

   Висина: 180 cm 

   Макс. оптоварување / полица: 13  кг

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 183 cm

   Ширина: 27 cm

   Висина: 7 cm

   Број пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 19.20 kg

   10261129
   49 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA FINNBY Библиотека - црна

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA FINNBY Библиотека - црна

   4.990 ден.
   со ДДВ