Менаџерски стол ERGOHUMAN
   Менаџерски стол ERGOHUMAN
   Менаџерски стол ERGOHUMAN
   Менаџерски стол ERGOHUMAN
   Менаџерски стол ERGOHUMAN

   Менаџерски стол ERGOHUMAN

   Напиши рецензија (0)
   42.750 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Кога ергономијата и дизајнот ќе најдат крстосница!

   ERGOHUMAN има прекрасни динамични форми со карактеристични одлики и создава позитивна енергија!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Висококвалитетен ергономски канцелариски стол.

   Седиште и наслон изработени во црна мрежа.

   Прилагодлива поддршка на половината.

   Прилагодлив потпирач за глава.

   Непречено прилагодување на висината на седиштето.

   Прилагодување на висината на потпирачот за грб.

   Механизам за прилагодување на наклонот на потпирачот за грб со заклучување во четири позиции.

   Длабочина на прилагодување на седиштето.

   Антишок функција што го штити корисникот кога се движи од една позиција на наклон во друга.

   Потпирачи за раце - 3D прилагодливи со меки полиуретански влошки.

   Метална основа од полиран алуминиум.

   Дозволено оптоварување - до 130 кг.

   ergohuman
   15 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Менаџерски стол ERGOHUMAN

   16 други производи во иста категорија:

   Менаџерски стол ERGOHUMAN

   42.750 ден.
   со ДДВ