Работен стол Lori Red
   Работен стол Lori Red
   Работен стол Lori Red

   Работен стол Lori Red

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Lori е висококвалитетна работна столица која со својот класичен изглед ќе ви овозможи одличен комфор и уживање при работа!

   Димензии 560 × 270 × 580 mm

   Тежина на столот 12 kg

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Работен стол Lori 

   Основата е изработена од плипропилен 

   Има механизам за регулиранње на височината и амортизери

   TILT механизам кој овозможува навалување и фиксирање на позицијата за седење

   Регулирана сила на лулање

   Седлото е тапацирано со вискоквалитетен тапацир

   Егрономски наслон за грбот 

   Фиксирани подлактици

   Лумбален наслон 

   Максимална тежина 110кг.

   lorired
   55 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол Lori Red

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол Lori Red

   3.999 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ