Канцелариски стол Morfeo
   Канцелариски стол Morfeo
   Канцелариски стол Morfeo
   Канцелариски стол Morfeo

   Канцелариски стол Morfeo

   Напиши рецензија (0)
   6.999 ден.
   8.490 ден.
   Заштеди 1.491 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   •Morfeo е висококвалитетна столица од докажан европски производител!

   •Стабилна метална основа со хромирана завршница.

   •Механизам за лулање со заклучување во почетната положба - TILT.

   •Седиште и потпирачот за грб - црна еко кожа.

   •Прилагодување на силата на нишање според тежината на корисникот.

   •Максимално оптоварување до 120 кг.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   •Morfeo е висококвалитетна столица од докажан европски производител!

   •Стабилна метална основа со хромирана завршница.

   •Механизам за лулање со заклучување во почетната положба - TILT.

   •Седиште и потпирачот за грб - црна еко кожа.

   •Прилагодување на силата на нишање според тежината на корисникот.

   •Максимално оптоварување до 120 кг.

   morfeo
   17 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Канцелариски стол Morfeo

   16 други производи во иста категорија:

   Канцелариски стол Morfeo

   6.999 ден.
   8.490 ден.
   Заштеди 1.491 ден.
   со ДДВ