Работен стол Techno Max
   Работен стол Techno Max
   Работен стол Techno Max
   Работен стол Techno Max
   Работен стол Techno Max
   Работен стол Techno Max

   Работен стол Techno Max

   Напиши рецензија (0)
   15.990 ден.
   16.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Работен стол Techno Max

   боја: црна 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Techno Max е ергономски канцелариски стол со иновативен дизајн.

   • Силна полиамидна основа.
   • Механизам за лулање со заклучување во 4 работни позиции.
   • Прилагодување на лулашката според тежината на корисник.
   • Прилагодлива лумбална потпора.
   • Прилагодливи потпирачи за раце.
   • Закачалка од задна страна
   • Наслон за глава во црна еко кожа.
   • Црн штоф тапацир за седишта и црн мрежест грб.
   • Максимално оптоварување до 120 kg.
   TechnoMax
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол Techno Max

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол Techno Max

   15.990 ден.
   16.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ