Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh
   Работен стол Monti HB Mesh

   Работен стол Monti HB Mesh

   Напиши рецензија (0)
   4.940 ден.
   6.500 ден.
   Заштеди 1.560 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Работен стол Monti HB Mesh

   боја: црна 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Monti HB Mesh е ергономски стол изработен од комбинација на ткаенина и мрежа.

   • Цврста метална основа со хромирана завршница.
   • Амортизер за непречено прилагодување на висината и механизам TILT кој овозможува релакс со заклучување во правобитна работна позиција.
   • Прилагодете ја силата на нишање според тежината на корисникот.
   • Потпирачите за раце фиксни изработени од пластика со хромирани додатоци.
   • Дозволено оптоварување до 120 kg.
   MontiHBMesh
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол Monti HB Mesh

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол Monti HB Mesh

   4.940 ден.
   6.500 ден.
   Заштеди 1.560 ден.
   со ДДВ