Работен стол TORO green
   Работен стол TORO green

   Работен стол TORO green

   Напиши рецензија (0)
   8.490 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ергономски работен стол.

   Изработена од висококвалитетна ткаенина седиште и мрежа заден дел.

   Непречено прилагодување на висината на седиштето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ергономски работен стол.

   Изработена од висококвалитетна ткаенина седиште и мрежа заден дел.

   Непречено прилагодување на висината на седиштето.

   Фиксни потпирачи за раце од пластика.

   Стабилен крст од полипропилен со пет зраци.

   РЕЛАКС функција на механизмот.

   Лумбална поддршка подвижна.

   Максимална тежина на седиштето - 120 кг.

   Гаранција - 2 години

   СТОЛ TORO green
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол TORO green

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол TORO green

   8.490 ден.
   9.000 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ