Гејмерски стол GAMERIX STORM BLUE
   Гејмерски стол GAMERIX STORM BLUE

   Гејмерски стол GAMERIX STORM BLUE

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Колекцијата GAMERIX е ново дополнување во нашиот асортиман и има задачата да ги задоволи претенциозните барања на клиентите, кои што поминуваат долги часови пред своите компјутери. Столиците, кои што викаме „гејмерски” осигуруваат максимален комфорт на седење при долгите гејмерски или работни сесии.Се одликуваат со ергономски дизајн и додатоци, кои што доловуваат максимална удобност на телото во секој момент на работата или играта.Сите предложени модели во колекцијата се со инектирана пена на седиштата и наслоните, кои што го зголемува експлоатацискиот рок на секоја столица. Тоа во комбинација со ергономските форми на наслонот и седиштето ги прави столиците прилагодливи за секој, кој што сака максимална удобност и висока ефективност во работата!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   МОДЕЛ STORM 

   Механизам: Релакс

   Основа: Полиамидна

   Тапацир:Еко кожа во комбинација со две бои со основена црна боја и тапацир во црвена или сина боја

   Полнеж: Полиуретански сунѓер

   Раконаслони: Фиксирани

   Додатоци: Ергономска форма на седиште и наслон со модерен дизајн

   Дозволена тежина: 130 кг.

   Седиште ш/д / мм : 490/490

   Наслон вис / мм : 700

   0000001

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гејмерски стол GAMERIX STORM BLUE

   16 други производи во иста категорија:

   Гејмерски стол GAMERIX STORM BLUE

   10.990 ден.
   11.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ