Работен стол Lori White Chrome сив
   Работен стол Lori White Chrome сив

   Работен стол Lori White Chrome сив

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висококвалитетен канцелариски стол Lori White.

   Метална, хромирана основа со пет греди.

   TILT механизам

   Гасен амортизер за непречено и без скалило прилагодување на висината

   Седиште обложено со висококвалитетен дамаск, со избор на бои од наведените.

   Ергономски потпирач за грб во мрежа и во боја по ваш избор.

   Лумбална поддршка.

   Фиксирани потпирачи за раце во бела боја.

   Дозволено оптоварување до 110 kg.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Lori White Chrome gray
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол Lori White Chrome сив

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол Lori White Chrome сив

   3.999 ден.
   4.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ