Канцелариски стол SPEED RED
   Канцелариски стол SPEED RED
   Канцелариски стол SPEED RED
   Канцелариски стол SPEED RED
   Канцелариски стол SPEED RED

   Канцелариски стол SPEED RED

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   4.590 ден.
   Заштеди 591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Иновативен, ергономски канцелариски стол.

   Направено во комбинација од црна и црвена 3D мрежа.

   Цврста пластична основа.

   Ергономски обликувано седиште и потпирач за грб поврзани со статичка врска.

   Гасен амортизер за непречено и без скалило прилагодување на висината.

   Дозволено оптоварување - до 110 kg.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Иновативен, ергономски канцелариски стол.

   Направено во комбинација од црна и црвена 3D мрежа.

   Цврста пластична основа.

   Ергономски обликувано седиште и потпирач за грб поврзани со статичка врска.

   Гасен амортизер за непречено и без скалило прилагодување на висината.

   Дозволено оптоварување - до 110 kg.

   speed red
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Канцелариски стол SPEED RED

   16 други производи во иста категорија:

   Канцелариски стол SPEED RED

   3.999 ден.
   4.590 ден.
   Заштеди 591 ден.
   со ДДВ