Гејмерски стол Charles Red
   Гејмерски стол Charles Red
   Гејмерски стол Charles Red
   Гејмерски стол Charles Red
   Гејмерски стол Charles Red
   Гејмерски стол Charles Red
   Гејмерски стол Charles Red

   Гејмерски стол Charles Red

   Напиши рецензија (0)
   14.590 ден.
   15.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Гејмерски стол Charles Red со модерен и иновативен дизајн, изработен во комбинација од црвена еко кожа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Секој што седнува на ова столче може да ја почувствува неговата мекост и висока класа, како и механизмите кои го прават искуството толку пријатно.

   Гејмерски стол Charles Red со модерен и иновативен дизајн, изработен во комбинација од црвена еко кожа и црн дамаск.

   • Цврста пластична основа со шарена декорација.
   • Полнење со полиуретанска пена.
   • Ергономска форма на седиштето и потпирачот за грб.
   • Амортизери на делот за седење за непречено прилагодување на висината.
   • Механизам за нишање.
   • Навалување.
   • Навалување на потпирачот за грб до 145 степени.
   • Заклучување на потпирачот за грб во различни позиции.
   • Прилагодување на силата на нишање според тежината.
   • Потпирачи за раце - прилагодливи во висина со меки влошки.
   • Перница за глава.
   • Лумбална перница.
   • Дозволено оптоварување - до 130 кг. 
   • Тежина - 20 кг.
   CharlesRed
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гејмерски стол Charles Red

   16 други производи во иста категорија:

   Гејмерски стол Charles Red

   14.590 ден.
   15.990 ден.
   Заштеди 1.400 ден.
   со ДДВ