Посетителски стол Rumba
   Посетителски стол Rumba
   Посетителски стол Rumba
   Посетителски стол Rumba

   Посетителски стол Rumba

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Модел Rumba со својот елегантен дизајн од докажаниот европски бренд Nowy Styl е идеален избор за вашите канцелариски простории.

   Изработен во висококвалитетна еко кожа

   Хромирана основа која овозможува благ наклон на лулање

   Rumba
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Посетителски стол Rumba

   16 други производи во иста категорија:

   Посетителски стол Rumba

   5.999 ден.
   6.990 ден.
   Заштеди 991 ден.
   со ДДВ