Канцелариски стол Boss
   Канцелариски стол Boss

   Канцелариски стол Boss

   Напиши рецензија (0)
   11.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработен во висококвалитетна еко кожа со висок наслон од 75 цм 

   Висина на цел стол од под 1110 до 1200 мм 

   Механизам ТИЛТ кој овозможува релакс функција и можност заклучување во правобитна работна позиција

   Регулирање на сила на лулање според тежина на корисник 

   Основа метална со декоративна апликација 

   Раконаслони изработени од полиуретан 

   Максимална дозволена тежина до 120 кг 

   Потекло NOWY STYL 

   Гаранција 3 години 

   Boss
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Канцелариски стол Boss

   16 други производи во иста категорија:

   Канцелариски стол Boss

   11.590 ден.
   со ДДВ