Паметни ваги

Поткатегории

Активни филтери

Mi Smart Scale 2 White - паметна вага

Редовна цена 1 390 ден Цена 990 ден
Распродадено

Паметна вага

Димензии: 280 x 280 x 22 mm

Материјал: засилено стакло + инженерска пластика ABS

Се поврзува со уреди кои користат Android 4.4+ / iOS 9.0+

Поддржува Bluetooth 4.0+

Максимална тежинска граница: 100-150кг

Минимална тежинска граница: 50гр

Напојување: 3 1,5V бр. 7 (ААА) батерии

Гаранција: 6 месеци

Xiaomi Mi Body Composition...
-539 ден
  • Распродажба!
  • -539 ден

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 - Паметна...

Редовна цена 2 929 ден Цена 2 390 ден
6 На залиха

Мерење на Body Fat, Апликација Mi Fit, Елегантен дизајн. Испорака од магацин во Македонија | Гаранција 1 година.

Производот е додаен за споредба.