Силиконски вибратор
   Силиконски вибратор
   Силиконски вибратор
   Силиконски вибратор
   Силиконски вибратор
   Силиконски вибратор

   Силиконски вибратор

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Најдете ја вашата омилена вибрација и уживајте во сензациите на овој силиконски вибратор.

   Неверојатни 30 начини на вибрации и пулсации ќе ве доведат до најсилните оргазми. Направен е од силикон, кој има нежна површина и е сосема безбеден за употреба.

   Вкупната должина е 19см додека ширината е 3,2см. За нејзиното работење, потребни се 2 AAA батерии. 

   За да се олесни пенетрацијата и да се направи попријатно, препорачуваме да се користи лубрикант на водна основа. 

   Можете да го видите целиот асортиман на вибратори со кликнување на страницата на вибраторите.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Најдете ја вашата омилена вибрација и уживајте во сензациите на овој силиконски вибратор.

   Неверојатни 30 начини на вибрации и пулсации ќе ве доведат до најсилните оргазми. Направен е од силикон, кој има нежна површина и е сосема безбеден за употреба.

   Вкупната должина е 19см додека ширината е 3,2см. За нејзиното работење, потребни се 2 AAA батерии. 

   За да се олесни пенетрацијата и да се направи попријатно, препорачуваме да се користи лубрикант на водна основа. 

   Можете да го видите целиот асортиман на вибратори со кликнување на страницата на вибраторите.

   014812
   1 производ

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Силиконски вибратор

   16 други производи во иста категорија:

   Силиконски вибратор

   Силиконски вибратор

   1.190 ден.
   со ДДВ