Iskra Bluetooth' GBF1531D-BLE паметна вага
   Iskra Bluetooth' GBF1531D-BLE паметна вага
   Iskra Bluetooth' GBF1531D-BLE паметна вага

   Iskra Bluetooth' GBF1531D-BLE паметна вага

   Напиши рецензија (0)
   1.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Bluetooth® дијагностичка вага

   • поврзување со SMART телефон- вага за полесно следење на сите мерења на телото и информации

   • 10 места за зачувување на корисниците

   • BIA – анализа на биоелектрична импеданса

   • максимално оптоварување: 150 kg

   • точност: 100гр

   • Калено стакло со дебелина од 5 mm

   • LCD осветлување

   • копче за менување единици

   • вклучување - со допир

   • автоматско исклучување

   • гумени стапала

   • индикатор за преоптоварување и слаба батерија

   • напојување: 3 x 1,5V LR03/R03/AAA (вклучено)

   • компатибилност: Android и iOS

   • поврзување: Bluetooth® 4.0+

   • димензии: 300x300 mm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   3830042566205
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra Bluetooth' GBF1531D-BLE паметна вага

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra Bluetooth' GBF1531D-BLE паметна вага

   1.999 ден.
   со ДДВ