Метален плакар за канцеларија 80x40x200см
   Метален плакар за канцеларија 80x40x200см
   Метален плакар за канцеларија 80x40x200см
   Метален плакар за канцеларија 80x40x200см

   Метален плакар за канцеларија 80x40x200см

   Напиши рецензија (0)
   15.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Цврста метална конструкција.

   Димензии  80х40х200см.

   Заклучување на две места (достапен е резервен клуч).

   Има 4 полици прилагодливи во висина.

   Максимална носивост од една полица – 50 kg рамномерно распределен товар.

   5 прегради за папки.

   Дебелина на лимот – 0,6 мм.

   Плакарот се испорачува расклопен - во кутија, со детални упатства за инсталација.

   Боја - сива

   Време на испорака: 10-15 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   metalen plakar 199cm
   15 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метален плакар за канцеларија 80x40x200см

   16 други производи во иста категорија:

   Метален плакар за канцеларија 80x40x200см

   15.990 ден.
   со ДДВ