Orion Fitness BA100 клупа за вежбање
   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање
   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање
   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање
   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање

   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање

   Напиши рецензија (0)
   4.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха

    Коса клупа за вежбање стомачни мускули, грб, рамо.

    Вградена пружина за тегнење

    Прилагодување на 5 нивоа

    Максимална тежина на корисник 120kg

    Димензии 135x57x50-85cm

    Тежина 9.5kg

    Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

    Коса клупа за вежбање стомачни мускули, грб, рамо.

    Вградена пружина за тегнење

    Прилагодување на 5 нивоа

    Максимална тежина на корисник 120kg

    Димензии 135x57x50-85cm

    Тежина 9.5kg

    Гаранција: 12 месеци

   56086
   8 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање

   16 други производи во иста категорија:

   Orion Fitness BA100 клупа за вежбање

   4.299 ден.
   со ДДВ